Diyar Baysoy

Çok teşekkürler matematiği öğrenmedim ama ayrıca sevdim şimdiye kadar neden bu kadar basit şey zor geldi die sorguladım çok saolun :)

2018-04-13 20:28:54

zeynep

ya sen ne mübarek adamsın hedef polislik olsun var ya dile benden ne dilersenn hocam sayenzde netlerim yükseldi çok iyi yaaaa

2018-04-04 03:56:58

SELDA ÇETİN

Merhaba böyle bir çalışma yaptığınız için çok teşekkür ederim.Antrenmanlarla mat.1 matematik korkumu bir nebze olsun azalttı.Ta ki rasyonel sayılar ve ondalık sayılara gelinceye kadar.Sadeleştirmede yeterince pratik olmadığıma bağladım.Youtube dan sıfırdan matematik zincir yönteminden baştan başladım cesaret ettim en azından.İş böyle olunca antrenmanlarla geometriyi de alayım dedim,aldım.Sanıyorum ki, böyle toplama çıkarma ,artı eksi gibi basitten başlayacağım.O ne !açı ortay...İyi güzel ,örneğe bakarız naptıysa diğerine uygularız....işlem çözerek basitten zora doğru gidince konuyu anlatmış olmuyorsunuz.Tek yaptığınız kendimi gerizekalı gibi hissetmem oldu.3.4. sayfalarda vazgeçtim.Önceki işlemden yola çıkmak mümkün değil.Neyi neden yaptığın tamamen muamma.Geometriyi temelden anlatmalıydınız.Formülünü ,işlem yaparken mantığını anlatmadan üçgenin iç açılarının toplamı dışında bilgisi olmayan ben gibiler birbirine hiç benzemeyen sorular içinde bir örnekten yola çıkıp bunları nasıl yapalım?Matematik tamam bir yere kadar sakin sakin getiriyor seni ürkütmeden ama geometri kabus olmuş hazırlayana teessüflerimi iletin lütfen.

2018-04-02 15:52:38

Dogus Yagmur

1.kitabı bitirdim 2.kitaba geçtim kitap gerçekten çok iyi ve anlamadığımız soruları ve konuları internet sitesinde rahatlıkla izleyip anlayabiliyoruz.sizden Alllah razı olsun.

2018-04-02 08:58:51

halit özdemir

''Akıl yaşta değil baştadır'' derler ama pek öyle değil gerçekten de iyi bir çevrede iyi bir eğitim sistemi olmayınca her şey boş geliyor size matematikte benim için önemsizdi bize kimse anlatmadı ki güzel ülkemizde bütün sınavlar matematik üzerine kurulu.İşte altyapısız ilerleyince toplama çıkarmayı bile yapamıyorsun. e bu yaştan da sonra tekrar ilkokul 4 ten başlayamazdık. Antreman Yayıncılık tam aradığım şey .Allah sizden razı olsun. 5 sene de olsa bu Matematiği yapacam. Allah hepimize sabır niyaz eylesin.

2018-03-31 15:46:11

Ferhat aykal

İnsanların oluşturduğu matematiği sadece zeki insanlar anlar ve yapar algısını tamamen yıkan hatta yerin dibine sokan bir kitap. Şimdiye kadar gerke okul gerek üniversite de sınavlarından düşük almamın tek sebebi matematik yapamamamdı. Bu kitapla tanıştıktan sonra matematiğin herkesin yapabileceğini aynı zaman da daha sabırlı biri olmayı öğrendim. Doğru düzgün toplama çıkarma yapamıyorken şimdi cok iyilerini yapıyorum ve daha iyilerini yapacağımdan hiç şüphem yok. Ekibinize canı gönülden teşekkür ederim elinize, kolunuza, yüreğinize sağlık.

2018-03-29 18:36:24

beyza beyza

antremanlarla matematik ekibinize hepinize çooooook çok çok minnoş sevgilerimi iletiyorum sizin sayenizde matematikte 40 soruda 38 39 doğru yapabiliyorum artık eskiden kalem oynatamıyordum temelimi yapıp ilerledim sizin sayenizde bütün ekibinize hepinizi çok seviyorum devamı dileğiyle :)

2018-03-27 20:43:17

Meryem Tura

Öncelikle kitap bir harika. Hiçbir zaman güzel olmayan matematiğim sayenizde ilerleme kat etti. Elinize yüreğinize sağlık :D

2018-03-20 22:59:11

Züleyha GÜNDOĞDU

Merhaba, teşekkür etmek istiyorum öncellikle bitmeyen kitap yapmışsınız fakat son 5 gün sizinle beraber matematiğimi geliştirdim ilkokul hocama burdan sevgiler... neyse kitapta anlatım şekliniz uygulamanız çözümlü videolarınız konu anlatımlarınız için tekrar tekrar teşekkürler iyi akşamlar.

2018-03-17 22:05:43

Mehmet Güler

Öncelikle çok güzel kitap olmuş sağolun ama videoların kaliteli ve her konu için konu anlatım olsa süper olur ben daha 1. kitaptayım ve sadeleştirme olayında çok takılıyorum bütün arkadaşlarım yapıyo sen nasıl yapamıyosun falan diyorlar onlar anlatıncada anlamıyorum hocalara anlattırıyorum anlatıyolar gine unutuyorum böyle elimin altında her zaman soru sorabileceğim hocam olsa süper olurdu sayenizde bu isteğim birazcık oluyo ama yani bazı konular eksik onlar olursa çok güzel olur çok basit diye koymamışsınızdır belki ama bakın ben anlamadım ki anlamayanlar da vardır diye tahmin ediyorum tek idiyot ben değilimdir herhalde :) bu konuyu hallederseniz çok sevinirim. Saygılarımla HOCAM

2018-03-13 16:20:37

TOP